Aktiivsusmonitor Polar A370 (M/L) Valge

 
SOODUS!

-40 SOODUS!

170 130

Järelmaks al. 4 / kuus

Tegu on finantsteenusega. Tingimustega tutvu SIIN

Tegu on finantsteenusega. Tingimustega tutvu SIIN

Laos

Video

SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE MONITORIGA AKTIIVSUSMONITOR

See elegantne ja sportlik veekindel aktiivsusmonitor võimaldab tänu südame löögisageduse pidevale jälgimisele, täpsemale une jälgimisele ning Polari unikaalsetele treeningufunktsioonidele kätt ööpäevaringselt pulsil hoida.

HOIA KÄTT PULSIL

Sinu parima treeningusõbra ja truu aktiivsete eluviiside toetajana ka väljaspool jõusaali aitab Polar A370 sul treenida õige intensiivsusega ja tuletab meelde, et pead püsti tõusma ja liigutama, kui oled liiga kauaks ühele kohale jäänud.

ÕPI OMA SÜDANT TUNDMA

Saa teada, kuidas sinu süda igapäevastes olukordades käitub. Polar A370 randmelt mõõdetava südame löögisageduse monitor jälgib südame löögisagedust ööpäevaringselt, et saaksid täieliku ülevaate oma päevasest aktiivsusest.

MAGA HÄSTI FUNKTSIOONIGA POLAR SLEEP PLUS™

Hea uni on tervise ja heaolu jaoks ülioluline. Polari täiustatud Sleep Plusi uneanalüüs teeb sinust oma une alal eksperdi ning tagab tasakaalustatuma eluviisi.

GPS MOBIILI KAUDU

Vabas õhus treenides kasutab Polar A370 mobiili GPS-signaali sinu tempo ja läbitud distantsi jälgimiseks ning marsruudi kaardistamiseks.

KIIRUSE JA LÄBITUD DISTANTSI ANDMED RANDME KAUDU

Kui jooksed jooksulindil, jälgib Polar A370 sinu kiirust ja distantsi randmeliigutuste abil. See teeb sama ka väljas, nii et sa ei pea enam joostes mobiili kaasas kandma.

ÜHENDU

Polar A370 mobiiltelefoniteatised hoiavad sind asjadega kursis isegi siis, kui sul pole aega mobiili vaadata.

POLAR FLOW – SINU ANDMETE KODU

Polar Flow’ abil saad oma jälgida oma aktiivsust, analüüsida edusamme ja ennast ületadagi. Polar Flow on täielik aktiivsus- ja treeninguplatvorm, mis on saadaval lauaarvutites ja mobiilsideseadmetes.

Treeninguandmeid saad automaatselt sünkroonida ka muude teenustega, nt Endomondo või MyFitnessPaliga.

TREENINGULOGI

Polar Flow treeningupäevik salvestab ja näitab kõiki sinu treeninguid ja statistikat. Seal on olemas üle saja spordiala, sealhulgas LES MILLSi treeningud. Plaani treeninguid, jälgi taastumist ning leia tasakaal treenimise ja puhkuse vahel.

AKTIIVSUS JA UNI

Saad jälgida päevast aktiivsust ja und, vaadata iga päeva, nädala ja kuu kohta aruandeid ning uurida, kuidas sinu igapäevased valikud sinu tervist mõjutavad.

Lisainfo

Garantii

2 aastat

Tootja / Bränd

Polar

Kategooria

Unisex käekellad

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.